Api-Myjava s.r.o., 907 01, Brestovec 421
+421 907 622 700

Objavte blahodarné účinky PROPOLISU. Testovaný už tisíce rokov.

Propolis

Preverili ho starí Egypťania, Gréci a Rimania. Bol považovaný za všestranný liek, ktorým ľudia hojili rany na koži aj v ústach.

O propolisu už počuli skoro všetci, ale málokto vie, čo to vlastne je. Je to tuhá živicová látka, ktorú včielky zbierajú a spracúvajú na ošetrenie buniek a dezinfekčné účely. Vzniká predovšetkým vďaka stromom – včely z nich získavajú živicu, pridajú látky zo svojich žliaz a všetko ďalej spracovávajú s pomocou hryzadiel.

V propolisu potom nájdeme látky, ktoré samotná živica neobsahuje,       a ktoré ani človek v surovom stave nedokáže laboratórne vyrábať. Je to skutočne unikátny koktail prvkov, aromatických kyselín, alkoholov, aldehydov. S ktorého pomocou dokážu robiť včielky pravé divy.

Siahnite po propolise kedykoľvek sa vo vašom tele rozmáha zápal.

Či už bojujete so zápalom nosohltanu, ďasien, žalúdka, čriev alebo močových ciest, práve propolis by vám mal pomôcť zažehnať problémy.

Propolis dezinfikuje, ničí vírusy, baktérie aj kvasinky. Vo svete ľudí má preto veľa priaznivých účinkov pri liečbe plesní, ekzémov a akné. Navyše nie je toxický, takže zbytočne nezaťažuje organizmus, dokáže lokálne utlmiť bolesť a posilňovať imunitu. Už v starých kultúrach fungoval ako antibiotikum. A čo je zaujímavé – ani za niekoľko tisíc rokov na toto prírodné antibiotikum nevznikla rezistencia!

Masti aj tinktúry pre urýchlenie hojenia kože